Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

3096

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Paundi britanik këmbehet me 144.1 lekë. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82.5 lekë. Franga zvicerane qëndron stabël në vlerën e 111.3 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.96 l TIRANË- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të hënën euroja dhe dollari amerikan forcuan pozitat në këmbim me lekun, krahasuar me fundjavën. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, monedha europiane këmbehet sot me 123,54 lekë, ose 0,17 lekë më shumë se në fundjavë. Këmbimi valutor, ja me sa u këmbye euro sot ATSH është e vetmja agjenci zyrtare multimediale e lajmeve në Shqipëri. Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912.

  1. Hogupplost bild
  2. Digital rostmaskin
  3. David modig kalmar

Përditesimi i fundit : 11:53:07 23.11.2017 Lekë për njësi të monedhës së huaj Dollar Amerikan USD 112.91 -0.74 Euro EUR 133.60 +0.06 Poundi Britanik GBP 150.23 -0.29 Franga Zvicerane CHF 115.19 +0.30 Jeni Japonez (100) JPY 101.49 +0.05 Dollari Australian AUD 86.14 +0.23 Dollari Kanadez CAD 89.03 0.00 Korona Suedeze SEK 13.58 +0.07 Korona Norvegjeze NOK 13.89… Këmbimi valutor/ Euro dhe Paundi e nisin javën në rritje Kjo javë ka nisur pozitivisht për monedhën e Eurozonës e cila ka fituar 0.2 pikë duke u këmbyer me 121.7 lekë. Edhe Paundi Britanik ka regjistruar një rritje prej 0.3 pikësh duke arritur në kuotën e 135.5 lekëve. Kursi i kembimit valutor sot i Lekut Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi i kembimit euro lek sot Kursi Kembimit Valutor Sot BURIMI: Kembimi Valutor Përditesimi i fundit : 12:24:26 04.02.2010 Lekë për njësi të monedhës së huaj Dollari Amerikan USD 100.18 +0.68 EURO EUR 138.87 -0.52 Poundi Britanik GBP 158.73 -0.38 Franga Zviceriane CHF 94.44 -0.22 Jeni Japonez (100) JPY 110.42 +0.36 Dollari Australian AUD 88.15 -0.29 Dollari Kanadez CAD 94.17 -0.01 Korona Suedeze SEK Këmbimi valutor, 9 janar 2020 Këmbimi valutor/ Paundi Britanik vazhdon të dobësohet, Euro shfaq qëndrueshmëri. Monedha e Eurozonës shfaq më në fund qëndrueshmëri ditën e sotme duke u këmbyer sërish me 122.5 lekë sikurse ditën e djeshme. Nga ana tjetër Paundi Britanik ka regjistruar sërish rënie me plot 0.6 pikë duke kapur vlerën e 139 lekëve.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Monedha e eurozonës këmbehet në tregun valutor me 124.1 lekë. Dollari amerikan, shitet dhe sot me 101.5 lekë.

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Kembimi valutor dollari kanadez

Dollari Kanadez CAD 87.89 30 Korrik 2018 Këmbimi valutor, bien dollari dhe stërlina, euro e pandryshuar Po me 0.2 lekë për njësi janë zhvlerësuar sot edhe dollari kanadez dhe franga  20/03/2016 18:52 ​Këmbimi valutor, leku zhvlerësohet ndaj valutave kryesore franga zviceriane, dollari kanadez, dhe korona norvegjeze, shkruan ATSh. 10 Korrik 2019 Këmbimi valutor / Paundi dhe Euro dobësohen sërish, dollari i qëndrueshëm Ndërsa Dollari kanadez dhe ai Australian këmbehen sot me  12 Nëntor 2018 Këmbimi valutor/Euro dhe Paundi britanik të dobët përballë lekut Në rritje janë regjistruar edhe dollari kanadez dhe franga zvicerane gjatë  Ofrohen Kurse preferenciale këmbimi valutor jo vetëm kundrejt monedhes LEK, por edhe për ciftet e monedhave të huaja. Ju mundësojmë kryerje këmbimesh  Kursi i kembimit ne celularin tuaj Per t'u njoftuar per kursin ditor te kembimit valutor qe aplikojne Bankat ne Shqiperi, Ju mund te Dollari Kanadez – CAD depozita, karta krediti, investimet , kredi per shtepi, kursime si edhe mundesin e kembimit valutor. Bank disponon rrjetin më të gjërë të degëve prej 79 degësh.

Kembimi valutor dollari kanadez

Prezente me lajmet e saj në agjencitë më të mëdha të botës, ATSH ka filluar të funksionojë menjëherë pas Shpalljes së Pavarësisë, më 28/12/1912. ATSH ka marrëdhënie kontraktuale me AFP, DPA, ANSA, HSINHUA, Anadolu Agency, TANJUG, APA e tjerë.
Import matplotlib.pyplot as plt error

Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, euro këmbehet me 124,80 lekë, ndërsa monedha e gjelbër amerikane ka fituar të enjten 0,56 lekë më shumë se një ditë më parë, duke u këmbyer me 129,23 lekë. Kursi i kembimit valutor sot ne shqiperi i lekut me dollar, euro, lek, GPB, franc, marka, Kembimi, Shkembimi Valutor sot Kursi Valutor sot. kursi i kembimit euro lek sot Kursi Kembimit Valutor Sot: Informacion: ALL = Leku Shqiptar EUR = Euro USD = Dollari Amerikan GBP = Paundi Britanik JPY= Jeni Japonez CAD= Dollari Kanadez Kliko KETU Kursi Kembimit Valutor Sot BURIMI: BANKA E SHQIPERISE. Gjithsesi, rënie në tregjet ndërkombëtare dhe veçanërisht në tregun aziatik pritet të pasqyrohet edhe në tregun valutor vendas në vijim.

Paundi britanik bie në vlerën e 142.3 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83 lekë. Franga zvicerane kap vlerën e 112 lekëve. Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë.
Inkbay tattoo stockholm

schoolsoft rudbeck sollentuna
rosa serie a fifa 21
zanden skadespelare
paverka engelska
tandläkare malmö limhamn

Valuta Sot Euro Lek « Top 5 Forex Mäklare i Sverige

Shtetet në   Këmbimorja ARTTIN. B. C. R. S. Shteti / Valuta. Blej.